Ogólna ocena: 9,5/10

Plusy: Doskonała restauracja oferująca szerokie spektrum posiłków, od amerykańskiego fast foodu, przez delikatne dania rybne, mięsne i wegetariańskie, skończywszy na swojej specjalności - bajecznie puszystych sernikach. Świetna obsługa klienta. Ciekawy wystrój. Możliwość zapakowania niezjedzonych resztek, które starczą na obiad na następny dzień.

southtownstar.suntimes.com
Minusy: Zbyt wiele pozycji w menu. Trudno się zdecydować, a obsługujący nie może czekać w nieskończoność na przyjęcie zamówienia. Skutek jest taki, że nie zawsze zamawiamy to,  na co naprawdę mielibyśmy ochotę. Olbrzymie porcje, których prawie nie da się zjeść w całości. 

Okno wystawowe i aranżacja restauracji: Restauracja w centrum handlowym, bez jako takiego okna wystawowego. Wystrój restauracji zgodny ze standardem sieci. Nieco eklektyczny, ekstrawagancki. Składają się na niego m.in. egipskie kolumny, murale Mary D’Astugues - dawnej managerki restauracji, drewno wiśniowe i wiele innych elementów. Wnętrze jest ciepłe i oryginalne. 


Obsługa klienta:  Mocny punkt tej wizyty. Obsługiwał nas bardzo miły kelner, który szybko nawiązał z nami kontakt. Przedstawił się i tym samym stał się naszym przewodnikiem po świecie The Cheesecake Factory. Proces zamawiania był trudny, bo menu jest długawe. http://www.thecheesecakefactory.com/menu/welcome/Welcome Kelner wykazał się dużą wyrozumiałością wobec naszego niezdecydowania. Żartował, był swobodny i zachował dobry balans między sprzedawaniem towaru, a zapewnianiem dobrego doświadczenia klientowi.
Podsumowanie: The Cheesecake Factory to restauracja serwująca przepyszne jedzenie.  Serniki - niebo w gębie! Należy do średniej półki cenowej. Oprócz doznań kulinarnych mieliśmy okazję spotkać miły i gościnny personel, który dbał o nasz komfort. Wielka szkoda, że można odwiedzić ją głównie w USA. Myślę, że jej otwarcie gdzieś w Europie byłoby strzałem w 10. 
Adres: Las Vegas - Caesars 3500 South Las Vegas Blvd., Las Vegas, NV 89109
Data wizyty: 4 maja 2013, późne popołudnie. 

Branża: restauracja